Novinky - 15. 11. 2019

Mgr. Marcela Erbeková, ředitelka školy

* Projektový den 3. D - 17. listopad

„Kdo, když ne my, kdy, když ne teď!“ - 17.listopad 1989 ve 3.D

Dnes jsme ve 3.D prožili výjimečný den. Podařilo se nám vrátit se v čase do roku 1989 a prožít společně se studenty "Sametovou revoluci".

Číst celé... | Vydal(a): Lenka Musilová, dne 20. 11. 2019 | Tisk

* PŘIJMEME UKLÍZEČKU - OD PROSINCE 2019

Soubor ke stažení (289 kB).

Stáhnout soubor... | Vydal(a): Marcela Erbeková, dne 15. 11. 2019

* Záchranáři ve družině

V rámci prohloubení znalostí ohledně první pomoci jsme do naší školní družiny pozvali instruktory z Českého červeného kříže. Ukázky byly uzpůsobeny věku dětí, zúčastnily se jich děti z 1. - 5. tříd.

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 20. 11. 2019 | Tisk

* Příběhy bezpráví

V listopadu se žáci šestých a devátých ročníků účastnili projektu Příběhy bezpráví - Měsíc filmu na školách, jehož cílem je připomínat moderní československé dějiny v době nesvobody. Prostřednictvím promítaného dokumentárního filmu a besedou s pamětníkem (panem D. Hagenem) si žáci připomněli 30. výročí sametové revoluce.

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 14. 11. 2019 | Tisk

* Záchranáři ve škole

V rámci projektových dnů jsme pro žáky z 2.A a 2.B připravili ukázky integrovaného záchranného systému. Dne 14. 10. 2019 jsme pozvali instruktory z oblastního spolku Český červený kříž z Kolína. Pod vedením instruktora Michala Tasche a jeho kolegyně si děti mohly vyzkoušet první pomoc při nejčastějších zraněních, (např. výron kotníku, zlomeniny, popáleniny, poranění cizím předmětem a další)

Číst celé... | Vydal(a): Roman Kelbich, dne 13. 11. 2019 | Tisk

* Programy prevence na ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice

Na co má žáky současná škola vlastně připravovat? Proměnlivost společnosti i trhu práce tuto otázku velmi relativizuje. Co je ale zřejmé stále více, že škola je socializační jednotkou naprosto nepostradatelnou ve vývoji dítěte.

Číst celé... | Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 14. 11. 2019 | Tisk

index | 1-7 | následující | Celkem 391 článků