Logická olympiáda

Autor: Marcela Erbeková <marcela.erbekova(AT)zsmnichovice.cz>, Téma: Naše úspěchy, Vydáno dne: 10. 01. 2009

V říjnu 2008 se žáci pátých tříd naší základní školy zúčastnili školního kola logické olympiády pořádané Mensou ČR. V rámci Středočeského kraje a Prahy se školního kola zúčastnilo 3886 žáků pátých tříd. V průměru umístění všech žáků se naše škola umístila mezi 71-80%. Nejlepších 200 žáků z kraje postoupilo do finále, které se konalo 14. 11. 2008 v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR. Mezi finalisty byly i dvě žákyně naší základní školy – Lucie Mošnerová a Jana Pěkná.
Tímto Lucii a Janě děkujeme za reprezentaci naší školy a blahopřejeme k úspěchu!
Mgr. Alena Buranská

Sem vložte příslušný text včetně HTML syntaxe nebo v případě nevyužití této části vše vymažte - tedy včetně tohoto textu!