Žáci naší školy při slavnostním otevření zrekonstruovaného mnichovického náměstí

Autor: Milena Flajžíková <(at)>, Téma: Ze života školy, Vydáno dne: 16. 12. 2012

V úterý 4. prosince 2012 bylo slavnostně otevřeno nově zrekonstruované mnichovické náměstí.

Na této slavnostní akci se také podíleli naši žáci - Katka Hoštičková, Kristýna Vojířová a Adélka Jelínková - holky recitovaly báseň pana Marečka, napsanou speciálně pro tuto příležitost.

Úplně sama před celým náměstím krásně zazpívala Nelinka Jelínková a pak se přidali žáci obou třetích tříd a ti zahráli na flétny a sborem zazpívali pěknou písničku Petra Skoumala o tom, že všeho je na světě moc, jen to životadárné slunce je jedno - stejně jako v Mnichovicích je jedno nově zkrásnělé náměstí.