Úspěchy v okresních kolech jazykových soutěžích - únor 2020

Autor: Dominika Švehlová <dominika.svehlova(at)zsmnichovice.cz>, Téma: Jazyková výuka, Vydáno dne: 28. 02. 2020

Každý rok se naši žáci, kteří úspěšně absolvují školní kolo olympiády v anglickém a německém jazyce, účastní okresního kola v Čelákovicích. V letošním školním roce slavíme skvělé výsledky v těchto soutěžích.

6. února se do Čelákovic vydali reprezentovat naší školu v soutěži v německém jazyce Michal Suchánek a Mikuláš Bor oba žáci 9.C. Konečné výsledky jsou skvělé. Mikuláš se umístil na pěkném 7. – 9. místě a Michal dokonce na výborném 2. místě se ztrátou pouze 1 bodu na 1. místo.

12.února se do stejného místa vypravila děvčata ze 6. a 7. třídy Sofie Janoudová a Anna Baňková.

Sofie se ve velké konkurenci umístila na výborném 4. – 5. místě a třešničkou na dortu je vítězství Aničky Baňkové. Tato kategorie bohužel okresním kolem končí.

19.února vyrazila do Čelákovic poslední skupina a to Zuzana Tučková a Hana Volná obě žákyně 9.C.

Opět byla v této kategorii velká konkurence a dívky se neztratily a velmi dobře reprezentovaly naší školu. Obě dvě jak Hanka, tak Zuzka se umístili na 7. – 10. místě.

Všem žákům blahopřejeme