* Hlasování - nejkrásnější nádraží v ČR

Vážení rodiče a přátelé naší školy!

Podpořte prosím svým hlasem hlasování o nejkrásnější nádraží roku 2012 - Mnichovice se dostaly do finále také díky práci našich dětí, které je vyzdobily krásnými obrázky na motivy Josefa Lady.

O desítce finalistů rozhodovala ze stovek nominací odborná porota.

Dále hlasuje veřejnost, která rozhodne o vítězi.

Hlasovat můžete na adrese www.nejnadrazi.cz elektronicky, přes mail.

Nebo smskou NADRAZI MNICHOVICE nebo NADRAZI 6 na číslo 736 300 202. Standardní cena odchozí SMS. Je dovolen pouze jeden hlas na jedno číslo. Přijetí ani nepřijetí hlasu není potvrzováno nebo oznamováno. Formát SMS je u každé stanice uveden.

Hlasovat můžete také prostřednictvím hlasovacích archů, které budou k dispozici v čekárně na nádraží, na podatelně úřadu, v informačním centru, v základní škole, mateřské školce a ordinacích praktických lékařů v Mnichovicích.

Hlasovat mohou i děti prostřednictvím hlasovacích archů, které budou k dispozici u třídních učitelů.

Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 23. 10. 2012 | 1826 přečtení | Tisk