* Krásné vyhlídky


Do projektu „Krásné vyhlídky“ Klubu seniorů Mnichovice ve spolupráci s obcemi Struhařov, Mnichovice, Klokočná  a Ladovým krajem za podpory MAS Říčansko se zapojila i ZŠ T. G. Masaryka.

V pátek 9. 11. se odpoledne sešli sedmáci, osmáci a někteří pedagogové k dobrovolné brigádě. Od školy jsme se vydali k Myšlínu kopírovat nově vybudovanou stezku. Tady jsme se setkali s paní starostkou Struhařova Mgr. Dagmar Zajíčkovou. Ta dětem vysvětlila účel projektu. Zde jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna se vydala likvidovat černou skládku a druhá vybírat kamení z nově oseté stezky. Kameny by bránily jak bezpečné turistice, tak vysekávání a udržování mechanizací. Nebe se jako zázrakem rozjasnilo a za asistence sluníčka nám práce rychle utíkala. Děti se dobře bavily a já cítila velmi cennou sounáležitost dětí s přírodou, se svým krajem i svými učiteli. Už proto mají tyto akce pro mladé lidi obrovský význam k utváření jejich smýšlení.

Tímto chci všem zúčastněným dětem ještě jednou velmi poděkovat.

Ing. Lenka Zajíčková

 

Dovoluji si touto cestou velice poděkovat za aktivitu dětí při brigádě na nově vznikající naučné stezce Krásné vyhlídky. Všichni, kdo pod vedením paní učitelky Lenky Zajíčkové přišli, se velmi snažili a i se zajímali o vlastní projekt. Odvedli kus užitečné práce.

Těším se na další spolupráci třeba při slavnostním otevření stezky.

 

Se srdečným pozdravem
Mgr. Dagmar Zajíčková, starostka obce Struhařov

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4
Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 13. 11. 2012 | 1927 přečtení | Tisk

© Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha-východ, www.zsmnichovice.cz. Webmaster

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v jazyce PHP.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server