* Žáci naší školy při slavnostním otevření zrekonstruovaného mnichovického náměstí

V úterý 4. prosince 2012 bylo slavnostně otevřeno nově zrekonstruované mnichovické náměstí.

Na této slavnostní akci se také podíleli naši žáci - Katka Hoštičková, Kristýna Vojířová a Adélka Jelínková - holky recitovaly báseň pana Marečka, napsanou speciálně pro tuto příležitost.

Úplně sama před celým náměstím krásně zazpívala Nelinka Jelínková a pak se přidali žáci obou třetích tříd a ti zahráli na flétny a sborem zazpívali pěknou písničku Petra Skoumala o tom, že všeho je na světě moc, jen to životadárné slunce je jedno - stejně jako v Mnichovicích je jedno nově zkrásnělé náměstí.

Vydal(a): Milena Flajžíková, dne 16. 12. 2012 | 1651 přečtení | Tisk